Reklamos galimybės

Restoranas „Lietuviški patiekalai“ įsikūręs itin patrauklioje Kauno vietoje – Laisvės alėjoje prieš pat Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią (dar žinomą kaip Kauno soboras). Restorane „Lietuviški patiekalai“ lankosi klientai, gaunantys vidutines ir aukštesnes pajamas: moksleiviai, studentai, turistai dirbantys asmenys bei įvairių įstaigų tarnautojai specialistai. Dažniausiai sulaukiama klientų restorane besilankančių su draugais, bendradarbiais ar artimaisiais.

Restorane „Lietuviški patiekalai“ Jūsų produkto reklamą galima skleisti įvairiais būdais: produkcijos įtraukimas į meniu ir jos pardavimas, įvairių akcijų organizavimas, prekių įtraukimas į nuolaidų kuponus, reklama šviesdėžėse, ypatingas produkto išskyrimas meniu, reklamos talpinimas į stovelius ant stalų, lankstinukų pateikimas su sąskaita.

Taip pat siūlome galimybę reklamuoti savo produktus ir paslaugas restorano „Lietuviški patiekalai“ internetinėje svetainėje, siunčiamuose naujienlaiškiuose  bei Facebook puslapyje. Jums tereikia su mumis susisiekti elektroniniu paštu rasykitemums@lietuviski-patiekalai.lt ir mes pasirūpinsime Jūsų informacijos sklaida mūsų klientams.