1. Kortelės įsigijimas ir aktyvavimas: 

a)   Kortelę išduoda ir programą „LP Studentas“ vykdo UAB „Šeimos valgykla“ ir partneriai. Kortelę galite įsigyti bet kuriame restorane „Lietuviški patiekalai“.

b)   Užpildykite anketą ir pateikite ją restorane prie kasos; kortelė išduodama iš karto. Kortelė bus aktyvuota per 1-2 dienas.

c)   Kiekvienai kortelei priskiriamas unikalus atpažinimo numeris.

d)   Kortelių nuolaidos taikomos tik naudojantis galiojančia ir aktyvuota kortele.

e)   Kortele gali naudotis tik asmuo, kuriam kortelė išduota.

f)    Įsigyta kortelė tampa pirkėjo nuosavybe, ji nekeičiama, atgal nepriimama.

2. Kortelės kaina:

a)   Nauja „LP Studentas“  kortelė išduodama nemokamai, tačiau tik pateikus galiojantį Lietuvos studento pažymėjimą (LSP).

3. Kortelės naudojimas ir nuolaidų taikymas:

a) „LP Studentas“ kortelės savininkas gauna nuolaidų ir renka taškus „Lietuviški patiekalai“ restoranuose, jei atsiskaitymo metu pateikia savo kortelę.

b) „LP Studentas“ kortelės turėtojai gali įsigyti prekių bei paslaugų už mažesnę kainą. Informaciją apie nuolaidas ir akcijas taip pat rasite restorane bei internetiniame puslapyje http://www.lietuviski-patiekalai.lt

c)   UAB „Šeimos valgykla“ pasilieka teisę keisti taikomas nuolaidas bei akcijas, apie tai iš anksto nepranešę kortelės turėtojams.

d)   „LP Studentas“ kortelės suteikiamos nuolaidos ir akcijos galioja tik toms prekėms bei paslaugoms, kurioms nėra taikomos kitos nuolaidos bei akcijos. Skirtingų akcijų nuolaidos nesumuojamos. Tai pačiai prekei nuolaidos nedubliuojamos, taikoma viena kliento pasirinkta akcija ar nuolaidų programa.

e)   „LP Studentas“ kortelę padavėjui ar kasininkui pateikite prašydami sąskaitos, kortelę pateikus po sąskaitos prašymo, nuolaidos netaikomos.

f)    „LP Studentas“ kortelės akcijos bei nuolaidos galioja tik atsiskaitant grynais pinigais, mokėjimo (kreditinėmis) banko kortelėmis ar įnešant grynuosius pinigus.

g)   Kuo didesnė išduodamos sąskaitos suma, tuo daugiau taškų gaunate arba Jums suteikiama fiksuota nuolaida apmokamai sąskaitai.

h)   Taškai yra pinigų (litų) ekvivalentas, kuriais galima atsiskaityti restorane. Už pirkinius galima atsiskaityti tik savo kortele.

i)     Taškai kaupiami už maisto gaminius, įskaitant akcijas bei pirkinius, kuriems klientas naudoja anksčiau surinktus taškus. Taškų negalima atsiimti pinigais.

j)    Naudojant „LP Studentas“ kortelę, galima apmokėti iki 50% sąskaitos. Likusi suma, kurios nepakanka apmokėti surinktais taškais, sumokama grynais pinigais ar mokėjimo (kreditine)  banko kortele.

k)   „LP Studentas“ kortelės savininkas gali įnešti į savo kortelės sąskaitą norimą pinigų sumą, o po to tuos pinigus naudoti atsiskaitant restorane už paslaugas.

l)     „LP Studentas“ kortelės sukauptų taškų suma atitinka litų sumą, o ant čekio spausdinama sukaupta taškų suma.

m) Taškai skaičiuojami kas dieną, o sukauptus taškus galima naudoti iškart po atsiskaitymo.

n)   Taškų bei nuolaidų )     „LP Studentas“ kortelės savininkui skaičiavimo būdas:

Pirmadieniaisšeštadieniais 9-11val. ir 16-23val. suteikiama 20% nuolaida visiems pirkiniams restorane;

Pirmadieniaisšeštadieniais 11-17val. skiriami bonus taškai nuo bendros pirkinių sumos:

11-12 val. – 20%

12-13 val. – 15%

13-14 val. – 20%

14-15 val. – 25%

15-16 val. – 30%

Šiais bonusais galima apmokėti 50 % sąskaitos ar kitų restorano paslaugų;

Sekmadieniais visą dieną suteikiama 20% nuolaida sąskaitai, be to, nuo visos čekio sumos skiriami 10% bonus taškų, kuriuos galima panaudoti atsiskaitant už restorano paslaugas.

v Kortelės savininko gimtadienio dieną, atsiskaitant )     „LP Studentas“ kortele, suteikiama vienkartinė 15 Lt nuolaida sąskaitai. Jei sąskaitos suma mažesnė už 15 Lt, suteikiama sąskaitos dydžio nuolaida.

o)   Restorane galite sužinoti, kiek taškų esate sukaupę „LP Studentas“ kortelėje. Restoranas neatsako už nesklandumus, kurie atsirado dėl techninių priežasčių duomenų bazėje.

p)   UAB „Šeimos valgykla“ neatsako, jei klientas „LP Studentas“ kortelę pametė, kortelė buvo panaudota be savininko žinios ar buvo padarytą žala, nuostolis.

q)   Jei „LP Studentas“ kortelė nenaudojama daugiau nei 3 mėnesius, kortelės taškai anuliuojami. Jei kortelė nenaudojama ilgiau nei 6 mėnesius, ji anuliuojama.

r)    UAB „Šeimos valgykla“ išduoda „LP Studentas“ korteles su visa informacija, kokią pateikė klientas. Klientas yra atsakingas už informacijos teisingumą.

s)   Jei „LP Studentas“ kortelė buvo pavogta, praneškite telefonu Nr. (8-655)35536 arba elektroniniu paštu rasykitemums@lietuviski-patiekalai.lt ir užsisakykite naują. Naujoje „LP Studentas“ kortelėje bus Jūsų sukaupti taškai. Restoranas neatsako, jei kas nors pasinaudojo Jūsų kortele ir išnaudojo sukauptus taškus.

t)    UAB „Šeimos valgykla“ turi teisę atmesti kliento prašymą išduoti „LP Studentas“ kortelę nepranešdami atmetimo priežasčių. Vienas klientas gali turėti tik vieną kortelę. Pastebėjus, kad asmuo turi dvi korteles, taškai bus anuliuojami ir kortelė užblokuojama be perspėjimo. Sukaupti taškai vienoje kortelėje negali būti perkelti į kitą.

4. Kortelės galiojimas:

a)   „LP Studentas“ kortelė galioja tiek pat, kiek ir „LP Studentas“ kortelės išdavimo metu pateiktas LSP.

b)   UAB „Šeimos valgykla“ pasilieka teisę keisti šias kortelių naudojimo taisykles bei teisę nutraukti „LP Studentas“ kortelių programos taikymą be išankstinio įspėjimo. Kortelių naudojimo taisyklės skelbiamos internetiniame puslapyje http://www.lietuviski-patiekalai.lt, jų galite teirautis restorane „Lietuviški patiekalai“.

c)   „LP Studentas“ kortelė turi būti saugoma nuo aukštos temperatūros, stipraus elektromagnetinio lauko poveikio, fizinių pažeidimų.

d)   Jei turite klausimų, pastabų – kreipkitės telefonu (8-655)35536 arba el. paštu rasykitemums@lietuviski-patiekalai.lt  

e)   Anketoje, kuri užpildoma įsigyjant „LP Studentas“ kortelę, pateikti Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik tam, kad pateikti kuo naudingesnių pasiūlymų ir išsamesnę informaciją, kuri galėtų būti Jums įdomi.