Kas tai yra?

archyvas

 

 

 

LIETUVIO kortelės turėtojai gali įsigyti prekių bei paslaugų už mažesnę kainą!

Naudojimo taisyklės

1. Kortelės įsigijimas ir aktyvavimas:
a)   Kortelę išduoda ir programą TIKRAS LIETUVIŠKAS SKONIS (TLS) vykdo UAB „Šeimos valgykla“ ir partneriai. Kortelę galite įsigyti bet kuriame restorane „Lietuviški patiekalai“.
b)   Užpildykite anketą ir pateikite ją restorane prie kasos; kortelė išduodama iš karto. Kortelė bus aktyvuota per 1-2 dienas.
c)   Kiekvienai kortelei priskiriamas unikalus atpažinimo numeris.
d)   Kortelių nuolaidos taikomos tik naudojantis galiojančia ir aktyvuota kortele.
e)   Kortele gali naudotis tik asmuo, kuriam kortelė išduota.
f)    Įsigyta kortelė tampa pirkėjo nuosavybe, ji nekeičiama, atgal nepriimama.
2. Kortelės kaina:
a)   Naujos TIKRAS LIETUVIŠKAS SKONIS (TLS) kortelės kaina – 10 Lt.
b)   TLS kortelę taip pat galima įsigyti surinkus antspaudukus, kurie skiriami už kiekvieną išleistą pinigų sumą restorane. Knygelė antspaudukams rinkti nemokamai išduodama prie kasos. Isigijus restorane prekių ir paslaugų už 100 Lt ir pateikus atitinkamai užpildytą antspaudukų knygelę, TLS kortelė išduodama nemokamai.
3. Kortelės naudojimas ir nuolaidų taikymas:
a)TLS kortelės savininkas gauna nuolaidų ir renka taškus „Lietuviški patiekalai“ restoranuose, jei atsiskaitymo metu pateikia savo kortelę.
b)TLS kortelės turėtojai gali įsigyti prekių bei paslaugų už mažesnę kainą. Informaciją apie nuolaidas ir akcijas taip pat rasite restorane bei internetiniame puslapyje http://www.lietuviski-patiekalai.lt
c)   UAB „Šeimos valgykla“ pasilieka teisę keisti taikomas nuolaidas bei akcijas, apie tai iš anksto nepranešę kortelės turėtojams.
d)   TLS kortelės suteikiamos nuolaidos ir akcijos galioja tik toms prekėms bei paslaugoms, kurioms nėra taikomos kitos nuolaidos bei akcijos. Skirtingų akcijų nuolaidos nesumuojamos. Tai pačiai prekei nuolaidos nedubliuojamos, taikoma viena kliento pasirinkta akcija ar nuolaidų programa.
e)   TLS kortelę padavėjui ar kasininkui pateikite prašydami sąskaitos, kortelę pateikus po sąskaitos prašymo nuolaidos netaikomos.
f)    TLS kortelės akcijos bei nuolaidos galioja tik atsiskaitant grynais pinigais, mokėjimo (kreditinėmis) banko kortelėmis ar įnešant grynuosius.
g)   Kuo didesnė išduodamos sąskaitos suma, tuo daugiau taškų gaunate arba Jums suteikiama fiksuota nuolaida apmokamai sąskaitai.
h)   Taškai yra pinigų (litų) ekvivalentas, kuriais galima atsiskaityti restorane. Už pirkinius galima atsiskaityti tik savo kortele.
i)     Taškai kaupiasi už maisto gaminius, įskaitant akcijas bei pirkinius, kuriems klientas naudoja anksčiau surinktus taškus. Taškų negalima atsiimti pinigais.
j)    Naudojant TLS kortelę, galima apmokėti iki 50% sąskaitos. Likusi suma, kurios nepakanka apmokėti surinktais taškais, sumokama grynais pinigais ar mokėjimo (kreditine)  banko kortele.
k)   TLS kortelės savininkas gali įnešti į savo kortelės sąskaitą norimą pinigų sumą, o po to tuos pinigus naudoti atsiskaitant restorane už paslaugas.
l)     TLS kortelės sukauptų taškų suma atitinka litų sumą, o ant čekio spausdinama sukaupta taškų suma.
m)Taškai skaičiuojami kas dieną, o sukaptus taškus galima naudoti iškart po atsiskaitymo.
n)   Taškų bei nuolaidų TLS kortelės savininkui skaičiavimo būdas:
Pirmadieniaisšeštadieniais 9-11val. ir 17-23val. suteikiama 10% nuolaida visiems pirkiniams restorane;
Pirmadieniaisšeštadieniais 11-17val. skiriami taškai nuo bendros pirkinių sumos, kuriuos galima panaudoti apmokant restorano paslaugas:
o   atsiskaitant mokėjimo (kreditine) banko kortele – 4%
o   atsiskaitant grynais pinigais – 7%
o   mokant iš anksto – 9%
Sekmadieniais visą dieną suteikiama 10% nuolaida sąskaitai, be to, nuo visos čekio sumos skiriami 5% taškų, kuriuos galima panaudoti atsiskaitant už restorano paslaugas.
v Kortelės savininko gimtadienio dieną, atsiskaitant TLS kortele, suteikiama vienkartinė 15 Lt nuolaida sąskaitai. Jei sąskaitos suma mažesnė už 15 Lt, suteikiama sąskaitos dydžio nuolaida.
o)   Restorane galite sužinoti, kiek taškų esate sukaupę TLS kortelėje. Restoranas neatsako už nesklandumus, kurie atsirado dėl techninių priežasčių duomenų bazėje.
p)   UAB „Šeimos valgykla“ neatsako, jei klientas TLS kortelę pametė, kortelė buvo panaudota be savininko žinios ar buvo padarytą žala, nuostolis.
q)   Jei TLS kortelė nenaudojama daugiau nei 3 mėnesius, kortelės taškai anuliuojami. Jei kortelė nenaudojama ilgiau nei 6 mėnesius, ji anuliuojama.
r)    UAB „Šeimos valgykla“ išduoda TLS korteles su visa informacija, kokią pateikė klientas. Klientas yra atsakingas už informacijos teisingumą.
s)   Jei TLS kortelė buvo pavogta, praneškite telefonu Nr. (8-655)35536 arba elektroniniu paštu rasykitemums@lietuviski-patiekalai.lt ir užsisakykite naują. Naujoje TLS kortelėje bus Jūsų sukaupti taškai. Restoranas neatsako, jei kas nors pasinaudojo Jūsų kortele ir išnaudojo sukauptus taškus.
t)    UAB „Šeimos valgykla“ turi teisę atmesti kliento prašymą išduoti TLS kortelę nepranešdamas atmetimo priežasčių. Vienas klientas gali turėti tik vieną kortelę. Pastebėjus, kad asmuo turi dvi korteles, taškai bus anuliuojami ir kortelė užblokuojama be perspėjimo. Sukaupti taškai vienoje kortelėje negali būti perkelti į kitą.
4. Kortelės galiojimas:
a)   TLS kortelės galiojimas yra neterminuotas.
b)   UAB „Šeimos valgykla“ pasilieka teisę keisti šias kortelių naudojimo taisykles bei teisę nutraukti TLS kortelių programos taikymą be išankstinio įspėjimo. Kortelių naudojimo taisyklės skelbiamos internetiniame puslapyje http://www.lietuviski-patiekalai.lt, jų galite teirautis restorane „Lietuviški patiekalai“.
c)   TLS kortelė turi būti saugoma nuo aukštos temperatūros, stipraus elektromagnetinio lauko poveikio, fizinių pažeidimų.
d)   Jei turite klausimų, pastabų – kreipkitės telefonu (8-655)35536 arba el. paštu rasykitemums@lietuviski-patiekalai.lt  
e)   Anketoje, kuri užpildoma įsigyjant TLS kortelę, pateikti Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik tam, kad pateikti kuo naudingesnių pasiūlymų ir išsamesnę informaciją, kuri galėtų būti Jums įdomi.


LP Studentas