Pristatymas

archyvas

 

Cepelinai, alus ir  krepšinis – ką bendro gali turėti tokie, atrodytų, skirtingi dalykai? Pasirodo, gali turėti, ir turi - restorane „Lietuviški patiekalai“ visad pasimėgausi tikro lietuviško skonio cepelinais bei gyvu alumi, o štai krepšinį atrasi ne tik per TV, bet ir pats gali žaisti tikroje arenoje, tikroje krepšinio komandoje!

Komandos aprašymas


2010 – jų rudenį, seni geri draugai nutarė suburti krepšinio komandą ir deleguoti į Kauno krepšinio mėgėjų lygą (KKML), sudalyvauti Verslo lygos turnyre. Komandos vadovu tapo restorano direktorius Daivis Urba, o komandos kapitonu jo kolega Rytas Razukevičius. Treneriu paskirtas keletą metų sėkmingai mėgėjų lygose žaidusių komandų treneris Romutis Ančlauskas, kuris pagal specialybę yra lengvosios atletikos treneris. 

Nors „Lietuviški patiekalai“ komanda debiutines rungtynes pralaimėjo išvykoje Babtuose, sezono eigoje kolektyvas „susicementavo“, demonstravo vis brandesnį žaidimą, tapo sunkiai įkandamu riešutu visiems varžovams. 

„Lietuviški patiekalai“ krepšininkai džiugino ne viena gražia pergale „Kauno dienos“ Mažosios taurės turnyre, kur įveikė galingus varžovus ir kovėsi finalo ketverto varžybose dėl medalių.

Komandos sudėtis

Tvarkaraštis

Rungtynių apžvalgos

Turnyrinė lentelė

Turnyrinė lentelė

Komentarai

Čia galite palikti savo komentarą.