Sveiki atvykę!

archyvas


Mieli svečiai

Mūsų restorane galite gardžiai papietauti, pailsėsiti nuo kasdienių rūpesčių ir darbų, paragauti užkandžių bei jaukiai pabendrauti prie taurės vyno. 

Mūsų išskirtinumas, mūsų misija Jums – gardi, natūrali ir šviežia, tikra lietuviška virtuvė. Ar prisimeni tikrą lietuvišką skonį, mielas lankytojau? 

Virtuvėje ruošiame lietuviškus ir europietiškus patiekalus ir kasdien siūlome kintantį dienos valgiaraštį sukurtą lietuviškų valgių pagrindu. Didelės porcijos, realios kainos, nuoširdus aptarnavimas  ir  jauki  aplinka – štai kodėl mūsų restoranas sulaukė išskirtinio kauniečių dėmesio.

Patyręs restorano personalas pasirengęs aptarnauti ir visus skubančius, ir visus norinčius ramiai pavakaroti. Taip pat kviečiame apsilankyti turistų grupes, kurioms, kaip ir kiekvienam klientui, galime suorganizuoti maitinimą, suderintą valgiaraštį ir atsižvelgti į kiekvieno lankytojo poreikius. Išsamesnė informacija nuolatos atnaujinama – kiekvienos savaitės valgiaraštį bei vakaro meniu galite rasti mūsų tinklapyje.