Dienos pietūs


Nuo pirmadienio iki šeštadienio 11-16 val. siūlome paragauti išskirtinių dienos pietų. Šiuo laiku restorane veikia savitarnos linija, kur vos per kelias minutes Jūs galite įsipilti sriubos, išsirinkti pageidaujamų patiekalų ir gėrimų, o  mūsų merginos mielai Jums padės – pateiks patieko porciją pagal  pageidavimą, patars ir palinkės „skanaus!“. 

Jūsų pasirinkimui kasdien pateikiamos 2-3 rūšių sriubos, 7-8 karštieji patiekalai, 8-10 garnyrų, bei šalti užkandžiai, gaivieji mūsų gaminami gėrimai, o taip pat, pyragi, spurgos, bandelės ir t.t... Iš šios gausybės kiekvieną dieną besikeičiančių patiekalų tikrai rasite savo mėgstamiausius. O kokia lietuviška virtuvė be tikrų cepelinų? Juos Jums siūlome kasdien – juk be šio populiaraus valgio negali išgyventi nėi vienas lietuvis!

Išvykstamieji pobūviai

Dažnas tautietis švenčių metu negali apsieiti be tikros lietuviškos virtuvės, todėl mielai prisidėtumėme prie Jūsų pobūvio ir patiektume išskirtinius savo patiekalus Jūsų pasirinktoje vietoje ir norimu metu.

Mums svarbiausia, kad savo šventėje skaniai pavalgytumėte ir smagiai praleistumėte laiką, nesvarbu, kurioje Kauno rajono vietoje organizuojamas renginys – atvyksime ten, kur norite Jūs: nesvarbu, ar būsite savo biure, jaukiame dvare ar vidury rugių lauko!

Patikėkite savo šventę mums ir mes pažadame, kad Jums nereikės rūpintis nei stalo serviravimu, nei aptarnavimu – tuo pasirūpinsime mes, o Jūs galėsite mėgautis savo renginiu, bendrauti su draugais ar kolegomis ir džiaugtis nepamirštamomis akimirkomis!

Banketai/furšetai


Ieškantiems puikios vietos surengti iškilmingus ar oficialius pietus / vakarienę siūlome mūsų restoraną, kuriame pasirūpinsime ne tik puikiu maistu, kurį išsirinksite patys, bet ir malonia aplinka bei profesionaliu aptarnavimu. Jums nereikės rūpintis salės paieška, stalo serviravimu ar jaudintis dėl maisto – talentingi mūsų virėjai paruoš patiekalus, kurių puikaus skonio nepamirš nei vienas Jūsų svečias.