Sveiki atvykę!

archyvas


Mieli svečiai

Mūsų restorane galite gardžiai papietauti, pailsėsiti nuo kasdienių rūpesčių ir darbų, paragauti užkandžių bei jaukiai pabendrauti prie taurės vyno. 

Mūsų išskirtinumas, mūsų misija Jums – gardi, natūrali ir šviežia, tikra lietuviška virtuvė. Ar prisimeni tikrą lietuvišką skonį, mielas lankytojau? 

Virtuvėje ruošiame lietuviškus ir europietiškus patiekalus ir kasdien siūlome kintantį dienos valgiaraštį sukurtą lietuviškų valgių pagrindu. Didelės porcijos, realios kainos, nuoširdus aptarnavimas  ir  jauki  aplinka – štai kodėl mūsų restoranas sulaukė išskirtinio kauniečių dėmesio.

Patyręs restorano personalas pasirengęs aptarnauti ir visus skubančius, ir visus norinčius ramiai pavakaroti. Taip pat kviečiame apsilankyti turistų grupes, kurioms, kaip ir kiekvienam klientui, galime suorganizuoti maitinimą, suderintą valgiaraštį ir atsižvelgti į kiekvieno lankytojo poreikius. Išsamesnė informacija nuolatos atnaujinama – kiekvienos savaitės valgiaraštį bei vakaro meniu galite rasti mūsų tinklapyje.

Kaip mus rasti?


Restoranas „Lietuviški patiekalai“ yra geografiškai patogioje ir vaizdingoje vietoje – Kauno miesto centre, Laisvės alėjos pradžioje. Čia patogu užsukti ne tik kauniečiams bet ir miesto svečiams.Vasaros sezono metu iš jaukios 60 vietų terasos galima jausti malonų vaizdingos Laisvės alėjos šurmulį , gėrėtis erdvia Nepriklausomybės aikšte, išdidžiu Kauno soboru bei M.Žilinsko Dailės muziejumi. 

Viešnagės Kaune metu kviečiame apsilankyti restorane „Lietuviški patiekalai“, o talentingų mūsų virėjų patiekalai ir išskirtinis dėmesys Jus paskatins užsukti vėl ir vėl.

Adresas:

Restoranas „Lietuviški patiekalai“

Laisvės al. 21/ Nepriklausomybės a. 13, Kaunas


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Darbo laikas:

I – III 9.00-21.00 val.

IV-VI 9.00-23.00 val.

VII 11.00-21.00 val.


Tel.: (8-655)35536

El.paštas: rasykitemums@lietuviski-patiekalai.lt

www.lietuviski-patiekalai.lt

Mūsų paslaugos

Dienos pietūs


Nuo pirmadienio iki šeštadienio 11-16 val. siūlome paragauti išskirtinių dienos pietų. Šiuo laiku restorane veikia savitarnos linija, kur vos per kelias minutes Jūs galite įsipilti sriubos, išsirinkti pageidaujamų patiekalų ir gėrimų, o  mūsų merginos mielai Jums padės – pateiks patieko porciją pagal  pageidavimą, patars ir palinkės „skanaus!“. 

Jūsų pasirinkimui kasdien pateikiamos 2-3 rūšių sriubos, 7-8 karštieji patiekalai, 8-10 garnyrų, bei šalti užkandžiai, gaivieji mūsų gaminami gėrimai, o taip pat, pyragi, spurgos, bandelės ir t.t... Iš šios gausybės kiekvieną dieną besikeičiančių patiekalų tikrai rasite savo mėgstamiausius. O kokia lietuviška virtuvė be tikrų cepelinų? Juos Jums siūlome kasdien – juk be šio populiaraus valgio negali išgyventi nėi vienas lietuvis!

 

Išvykstamieji pobūviai

Dažnas tautietis švenčių metu negali apsieiti be tikros lietuviškos virtuvės, todėl mielai prisidėtumėme prie Jūsų pobūvio ir patiektume išskirtinius savo patiekalus Jūsų pasirinktoje vietoje ir norimu metu.

Mums svarbiausia, kad savo šventėje skaniai pavalgytumėte ir smagiai praleistumėte laiką, nesvarbu, kurioje Kauno rajono vietoje organizuojamas renginys – atvyksime ten, kur norite Jūs: nesvarbu, ar būsite savo biure, jaukiame dvare ar vidury rugių lauko!

Patikėkite savo šventę mums ir mes pažadame, kad Jums nereikės rūpintis nei stalo serviravimu, nei aptarnavimu – tuo pasirūpinsime mes, o Jūs galėsite mėgautis savo renginiu, bendrauti su draugais ar kolegomis ir džiaugtis nepamirštamomis akimirkomis!

 

Banketai/furšetai


Ieškantiems puikios vietos surengti iškilmingus ar oficialius pietus / vakarienę siūlome mūsų restoraną, kuriame pasirūpinsime ne tik puikiu maistu, kurį išsirinksite patys, bet ir malonia aplinka bei profesionaliu aptarnavimu. Jums nereikės rūpintis salės paieška, stalo serviravimu ar jaudintis dėl maisto – talentingi mūsų virėjai paruoš patiekalus, kurių puikaus skonio nepamirš nei vienas Jūsų svečias.

Mūsų istorija

Restoranas „Lietuviški patiekalai“ - tai atgimstanti istorija ir sugrįžimas prie senų ir gerų tradicijų. Klasikinis interjeras, šviesų bei medžio atspalvių žaismas sukuria ypatingai jaukią XX a. 5-6 dešimtmečio nuotaiką. 

 

Pats dabartinio restorano pastatas pradėjo egzistuoti tik XIX a. pabaigoje, o tiksliau – iki 1897 m. Šiais metais teismo valdininko žmona Ana Press (Ona Presienė) pagal 1896 m. Nikolajaus Andrejevo parengtą projektą pastatė tuometinį „Centrinį viešbutį“ – vieną iš kelių viešbučių tuometiniame Kauno centre.

 

 

XX a.  IV deš.Vilnius nepriklausė Lietuvai ir Lietuvos valdžia buvo persikėlusi į Kauną. Tuomet vietoje „Centrinio viešbučio“ pastato viršutiniuose aukštuose buvo įsikūrusi Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija – savivaldybių, sveikatos, piliečių apsaugos ir kiti departamentai. Pirmame aukšte buvo restoranas ir keletas krautuvių.

 

Sovietmečiu viršutiniuose aukštuose buvo įsikūręs Valstybinės automobilių inspekcijos Kauno skyrius, vėliau Kelių policija, pirmame aukšte – kavinė-valgykla „Lietuviški patiekalai". Laisvės alėjoje, Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios (dar žinomos kaip Kauno soboras) kaimynystėje, įsikūrusį maitinimo įstaiga pritraukdavo minias kauniečių ir miesto svečių ir dažnam Kaune besimokiusiam žmogui primena studijų laikus.

 

2004 m. kavinės-valgyklos „Lietuviški patiekalai" patalpose atsirado naujas miestiečių traukos centras –  užeiga „Prie akmenų". Savo interjeru ir jaukia atmosfera žmones traukęs restoranas buvo populiarus ne tik tarp kauniečių bet ir turistų, kurie galėjo grožėtis žavingu Kauno soboro vaizdu ir mėgautis Laisvės alėjos šurmuliu.

 

2009 metais buvusią užeigą „Prie akmenų “ pakeitė atsinaujinęs restoranas legendiniu pavadinimu – „Lietuviški patiekalai“. Šiuo metu ši vieta atrandama iš naujo ir per trumpą savo atgimimo laikotarpį jau sulaukė teigiamo kliantų įvertinimo ir pasitikėjimo. Dienos metu restoranas veikia savitarnos principu, o vakare galite jaukiai praleisti laiką su kolegomis ir draugais. Restorano komanda ir svečiai taip pat neabejingi sportui, taigi restorane varžybomis mėgaujasi gausybė sirgalių, darbuotojai ir jų draugai priklauso krepšinio komandai!                    

Rekvizitai

 

UAB „Šeimos valgykla“

J.Grušo g. 4-12, Kaunas

Įmonės k. 300108274

PVM k. LT100002090413

 

Tel.: (8-670)17775

El. paštas: seimos.valgykla@gmail.com

 

Bankas „Danske bankas“ A/S Lietuvos filialas

Sąsk nr. LT277400015366123810